Bahçe Kapıları

Bahçe Kapıları

Çok büyük bahçeye sahip olan evlerde ya da iş yerlerinde sık sık kullanımı yapılan bahçe kapılarının, güvenlik önlemlerini artırdığı görülmektedir.

Bu tür ürünlerde son derece dekoratif bir tarz söz konusudur. Kullanılan alanlara görsellik açısından pek çok avantaj sağlarlar. Kişilerin isteklerine göre birbirinden farklı genişliklerde ve yüksekliklerde üretilmesi mümkündür. Yine kişisel tercihlere göre farklı renk tonlarında boyama yapma imkanız vardır.

Günümüzde genellikle metalik, altıni gümüş ve eskitme boya tarzlarının tercih edildiği görülmektedir.

Bahçe kapılarının ham maddesinde çok düşük ora nda karbon kullanımı yapıldığı için yapı olarak çok sağlamdırlar. İklim koşullarına karşı dayanıklıdırlar.

Darbelere karşı uzun süre boyunca eğilmeden ya da bükülmeden kullanımı yapılması mümkündür. Öyle ki kaliteli bahçe kapılarının en ağır yük altında dahi, kolay kolay eğilmediğini ya da deforme olmadığını görmek kaçınılmazdır.

Bu nedenle de güvenlik önlemlerinin alınması gerekenler yerlerde kullanılması tavsiye edilir. Bahçe kapısı kullanımı mekanlara modern bir görünüm kazandırır. Sade olmasına karşın oldukça şık ve modern ürünlerdir.