Dekoratif Çim

Dekoratif Çim

Kullanıldığı alanlarda şık ve estetik bir görünüm yaratan dekoratif çim, güvenlik önemleri açısıdan da önemli sistemlerdir. Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı güçlendirilmiş yapılarıyla dikkat çekerler. 

Özel olarak PVC maddesi kullanılarak üretimleri yapılmaktadır. UV korumalı ürünlerdir. Malzemelerin üretiminde galvaniz tarzı maddelerin kullanılması, paslanma riskinin tamamen yok edilmesini sağlamıştır. 

Dekoratif çim çitler alev almaz, soğuk bir metal görünüm yaratmaz yapılarıyla üst düzey güvenlik önemleri sunmaktadır. Bu ürünler de tıpkı diğer çitler gibi rulo şeklinde satışa sunulmuştur. Rulo uzunlukları genellikle 10 metredir. Dört mevsim yeşil kalan dekoratif çimler, villa çevrelenmesinde ve lüks sitelerin çevrelenmesinde kullanılmaktadır. 

Görünüm olarak son derece doğaldırlar. Mevsim koşullarına dayanıklı olmaları nedeniyle uzun süreli kullanım imkanı bulunmaktadır. Kullanıldıkları alanlara canlı bir görünüm kazandırırlar. 

Özellikle de kış ve sonbahar aylarının kasvetli havalarından sıyrılarak, yeşil yapının güzelliği görmek, kullanıcılara huzur vermektedir. Dekoratif çim çitler bazı alanlarda başlı başına dekor ürünü olarak da kullanılabilmektedirler. 

Kişisel talepler doğrultusunda montajı gün içerisinde yapılabilmektedir.