Köpek Kulübeleri

Köpek Kulübeleri

Köpek kulübelerinin etrafındaki sınırları belirlemek için genellikle panel çit kullanımı yapılmaktadır. Panel çitler beton zemine ya da toprak zemine kolaya uygulanabilir bir yapıya sahiptir. 

Müşterilerin istekleri doğrultusunda birbirinden değişik boyutlarda üretim yapmak mümkündür. Kullanılan çitler montaj sonrasında elektrostatik fırın boyalarıyla boyanarak, uzun süreli kullanımlarda paslanma ve oksitleme sorununun önüne geçilmesi de kaçınılmaz olacaktır. Bu tür güvenlik sistemlerinin kullanılmasıyla birlikte evcil hayvanların dış etmenlere karşı korunmasına olanak sağlanır. 

Aynı zamanda dışarıdan gelen yabanacılara karşı da etkin bir koruma söz konusudur. Evlerin bahçeleri ya da balkonlarında kolayca montajlama işlemleri yapılabilmektedir. Çitin hangi alana, nasıl kurulacağı tamamen müşterilerin isteklerine bırakılmıştır. 

Öyle ki köpek kulübelerinin çevresinde kullanılan panel çitler, adeta bir kafes görevi görmektedir. Kullanılan malzemelerin kaliteli olması hayvanların zarar görmemesi ve sağlığının korunması açısından çok önemli bir faktördür. Bu nedenle galvaniz oranı yüksek olan panellerin öncelikli olarak tercih edilmesi gerekmektedir. 

Galvaniz oranı yüksek olan köpek kulübesi çitleri, paslanma sorunun oluşmasına engel olmaktadır.