Raylı Kapılar

Raylı Kapılar

Kullanım açısından oldukça pratik olan raylı kapılar, günümüzde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Tercih edilme oranın yüksek olmasındaki asıl neden ise sürgülü yapılarıyla bir hayli kullanışlı ürünler olmalarıdır. 

Kolay açılırlar ve çok fazla yer kaplamazlar. Kullanım alanları da oldukça geniştir. En dar alanlarda dahi montaj yapılma özelliği bulunmaktadır. Yapı olarak ikili kanat sistemiyle tasarlanmışlardır. 

Kanatlardan biri diğerinin içine girer ve bu şekilde kapının açılması sağlanır. Ana zemin metalden üretilmektedir. Böylece sürtünmelere karşı dayanıklı yapı oluşturulması mümkün hale getirilmiştir. 

Sistemler uzun süreli dayanıklı olan ray yapısından oluşturulur. Kullanılan rayların kaliteli olması, uzun yıllar boyunca kullanım imkanının sağlanmasında etkilidir. 3 parçalı bir sistem olduğu için montajı basittir ve zaman almaz. 

Okullar, villa girişleri, bahçe girişleri, site girişleri ve garaj girişleri için ideal bir üründür. Kullanıldıkları alanlara hem güvenlik hem de konfor sağlarlar. Şık yapılarıyla dekoratif görünüm oluşturumasında etkilidirler. 

Kişilerin ihtiyaçlarına göre raylı, yana kayar, otomatik, ferforje ve ikili parça kapı şekilllerinde üretilebilmektedirler.