Hakkımızda

Makro Tel Örgü Sistemleri

Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup, imalat ve montaj sektöründe kaliteli hizmet politikasını kendisine amaç edinmiştir.
Her geçen gün ilerleyen teknolojiyi baz alarak, yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekibimiz ile insanların güvenlik ihtiyaçlarını gidermek için faaliyetlerimizi kaliteli hizmet standartları çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.
Ülkemizin dört bir yanında çevre güvenliği, tel örgü sistemleri, çitler, spor sahaları, demir doğrama, beton ve demir direk çeşitlerinin uygulamaları alanında hizmet veren, kurumsallaşmış bir firma olarak sektörde aktif şekilde yer almaktayız.
Makro Tel Örgü firması olarak sektöründe öncü, uzman çalışanlar ve dinamik kadromuzla her daim profesyonel çözümler üretmek ve sistemler kurmak adına çalışmalarımızı her geçen gün daha da geliştiriyoruz.
Firmamız her zaman olduğu gibi siz değerli müşterilerimize kaliteli ve garantili hizmet vermeyi her daim sürdürmeyi amaçlamaktadır.
Bu zamana kadar yaptığımız tüm işlerde kalite standartlarını bir üst seviyeye taşımayı başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Panel çit sistemleri, dikenli tel, beton direk, jiletli tel sistemleri, puntalı tel sistemleri, bahçe kapıları, raylı kapılar, spor sahaları, dekoratif çim, ferforje ve köpek kulübeleri hizmet verdiğimiz başlıca alanlardır.
Hizmet kalitemizi arttırarak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, güvenlik konularında sağlam bir yapı oluşturmak ve en uygun fiyatlarla ekonomik bütçeleri zorlamadan en iyi hizmeti sunmayı kendimize amaç edindik.
Bu alanda çalışmalarımızı en iyi şekilde yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Müşterilerimizin almış olduğu hizmetten memnun kalması ve ürünlerimizi uzun yıllar boyunca kullanması konusunu kendimize vizyon olarak belirlemiş bulunuyoruz.
Firmamız 2010 yılında kurulmuştur. 2010 yılından günümüze kadar yurt içinde güvenlik sistemleri kurmak ve insanlara daha yaşanılası bir alan yaratmak için tüm gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Sağladığımız hizmetlerin uzun süre boyunca kullanılabilir olması bizler için çok önemlidir. Günümüzde sosyal yaşamın daha da yoğunlaşması nedeniyle güvenli ortamlar yaratmak kaçınılmaz olmuştur.
Bu nedenle uygun fiyat politikamız ile müşterilerimizi güvenlik önlemleri almak için teşvik etmeyi kendimize görev edindik. Müşterilerimize kalite standartları çevresinde hizmet sunmaktayız.
Verdiğimiz hizmetleri kısa sürede tamamlamak ve müşterilerin kullanımına hazır hale getirmek misyonumuzdur. Bu görüşümüzden yola çıkarak, güvenlik önlemleri almanın önemini yurt içinde bir kez daha dile getirmek isteriz..